למה דווקא עכשיו כדאי להשקיע בקרקע חקלאית?

לצד ביקוש אדיר לדירות, בתים ומבנים מכל הסוגים בכל הערים בארץ, במהלך השנים האחרונות לא ניתן שלא להיתקל במגמה של ביקוש הולך ועולה לקרקעות חקלאיות. בפועל, ביקוש זה הינו גדול ומאסיבי, וזאת באופן שמשרדי תיווך ויזמי נדל"ן רבים מציעים למכירה אינספור קרקעות חקלאיות במיקומים אטרקטיביים ביותר בארץ. באופן בלתי נמנע, אנשים רבים 'נענים' לטרנד הנדל"ן המדובר כתוצאה משני טעמים: הראשון הינו הרצון 'להבטיח' בנייה של בית איכותי, גדול ומרווח על פני קרקע גדולה במחיר סביר ונגיש, השני הינו הרצון להשקיע באפיק אשר יכול להניב תוך כמה שנים תשואה כספית יפה וגדולה מאוד.

מאת: דוד רפאל

האוכלוסייה רק גודלת ושטח המדינה רק מצטמצם…דוד רפאל

כלל לא ניתן להתעלם מן העובדה כי אוכלוסיית מדינת ישראל הינה אוכלוסייה אשר רק הולכת וגודלת. עובדה זו נתמכת על ידי אינספור מחקרים סטטיסטיים אשר מראים כי בעוד 5 – 20 שנה מהיום, גודל האוכלוסייה 'יתפח' בעוד כמה עשרות אחוזים יותר ממה שהיום. לעומת זאת, שטחה של מדינת ישראל הקטנה כלל לא הולך לגדול – ואילו במקרה הזה, בדיוק להיפך. במילים אחרות, גודלה של מדינת ישראל וההיצע הקיים לקרקעות אשר מיועדות למגורים בה כלל לא יוכלו לספק את צרכי המגורים של האוכלוסייה הגדולה ההמונית. לפיכך, מדינת ישראל 'מעמידה' כעת למכירה קרקעות חקלאיות רבות אשר מיועדות להפשרה. בעוד לא שנים רבות מהיום, קרקעות אלו יופשרו ויהיו מיועדות לבנייה ומגורים.

השקעה בקרקע חקלאית 'מבטיחה' מגורים אטרקטיביים!

מן ההיבט של איכות ורמת מגורים, השקעה בקרקע חקלאית נחשבת לאיכותית ומשתלמת ביותר – ואיך לא. מספיק להביט ברשימת הערים בארץ אשר מציעות למכירה קרקעות חקלאיות אשר מיועדות להפשרה למגורים תוך מספר שנים. בין כל אותם ערים ניתן למצוא את העיר תל אביב, יבנה, חדרה, מושבים רבים בכל ערי השרון ועוד. בנוסף, קשת המחירים של כל אותן קרקעות נעה בין מחירים של 100,000 ₪ ועד חצי מיליון ₪ (המחיר נע כמובן מגודל השטח והמיקום הפיזי שלו בארץ). כמובן שבמונחים של מחירי הדירות בארץ היום, מדובר במחיר של 'סוף עונה'. לפיכך, כעת זה הזמן להשקיע ברכישה של קרקע חקלאית.

השקע עוד היום ברכישה של קרקע חקלאית!

נסכם את כל מה שנאמר לעיל בכך שתקופה זו הינה התקופה המתאימה והנכונה ביותר בעבור רכישה של קרקעות חקלאיות, בעיקר כתוצאה מן העובדה כי הביקוש עבורן רק הולך וגדל – ואילו ההיצע שלהן רק יילך ויקטן עם הזמן.

דוד רפאל הוא יזם נדל"ן בעלים של רפאל א.ג יזמות בע"מ

 
פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *